Co si myslím o FAIRY TAIL

Co si myslím o FAIRY TAIL
📖Na prečítanie potrebuješ asi tak 1min.

Fairy tail je moje oblíbené anime a začala jsem na něj koukat tak před měsícem a půl. Už ho mám celé dokoukané (a to má 284 dílů ve třech sériích, přitom nepočítám OVA!). Nejradši mám Natsua Dragneela a Lucy Heartfiliu. Erza Scarlet a Gray Fullbuster jsou ale taky fajn. Fairy tail je prostě anime které se neomrzí, zvlášť když si zamilujete hned v první díle (u mě to byli Natsu a Lucy :-D) nějakou postavu! Nejvíc mě bavila druhá a třetí série (i když třetí série má jen 7 dílů). Miluju tohle anime. Navíc se mi velmi líbí animace jakou je Fairy tail vytvořeno. Je to úplně jiná animace než třeba Naruto. V Narutovi nemají postavy ty roztomilé anime oči. Ve Fairy tail ano. A to se mi moc líbí. Občas si říkám jaké postavy by se spolu jednou vzali :-D. Jenom nevím ke komu dát Erzu. Asi k Jellalovi (Gerrardovi). Co myslíte vy?  

Odporúčané4 odrporúčaníPublikované v Blog

15 myšlienok v “Co si myslím o FAIRY TAIL”

  1. Fairy tail je moje obľúbené anime. Není pre každého ale je lepšie ako Naruto. Najslabšie časti sú tie ktoré niesu podľa mangy ale aj tak to není niečo čoby sa nedalo pozrieť. Začiatok je divný ale neskôr to bude super. Ten kto to nevidel celé by to nemal hodnotiť. A čo je zlé na sile priateľstva.

  2. FT mnohem lepší než naruto v kterým je z 300 dílu 100 dílu jsou pohledy do minulosti ktery hrajou dokola a dalších 100 dílu je flashback .
    Tady ma děj aspoň postoupnost, sice fajty jsou o tom jak dostavaj v prvnich dilech čočku a o 10 dílu je vypleskaj jak děcka ty samy enemy ale je u toho aspo%n sranda 😀 .

  3. fairy tail jsem viděl do timeskipu a můj názor je ,že je to špatné anime ve kterém si autor dělá co chce . Natsu totálně prohrává , vzpomene si na své přátele a vyhraje .Celkově síla přátelství mě dost štve. Co jsem slyšel tak ani konec ft není dobrý moje hodnocení anime je 3/10

  4. Jak jsi řekl, je to dobrý anime, když si zamilujeme nějakou postavu už v prvním díle…já teda nevím. Viděl jsem první dva díly a nic. Nechce se mi na to 2krát moc koukat. Vtip, který jsem tam viděl, je..asi..pro mě už ohraný. Prostě, když tam týpek chce někoho zmlátit, přitom se mu stanou 3-5 naschválů, tak to prostě není ono. To už radši toho Naruta, který jenom přidává nadbytečný dily, než aby samotný díly kazil. Toď vše 🙂

Pridaj komentár

Scroll Up