Poriadna dávka disney motivácie v krásnych grafikách na stiahnutie

Poriadna dávka disney motivácie v krásnych grafikách na stiahnutie
📖Na prečítanie potrebuješ asi tak 3min.

V disney filmoch sa dá nájsť množstvo krásnych myšlienok, ktoré nás môžu povzbudiť, motivovať alebo nám jednoducho pomôcť niečo si uvedomiť. Projekt 1080p grafík s citátmy sme začali už pomerne dávno a ak ste našimi fanúšikmi na facebooku, tak ich už určite poznáte. Tu nájdete ich celú zbierku a dokonca si jednotlivé obrázky môžete stiahnuť a použiť ako pekné pozadie na pracovnú plochu alebo napríklad do telefónu.

Pamätaj, kým si. Život často prináša veľmi ťažké chvíle, ktoré sa ťa budú snažiť zlomiť a zmeniť. Veľa ľudí príde k tebe a bude sa ťa snažiť ovplyvniť, no ty nikdy nezabúdaj, kým vlastne si! 

 

Simba a Mufasa a hviezdy. Silný moment a krásny a jednoduchý citát.

Mufasa - Identita (61 stiahnutí)

Prídu ľudia, ktorí budú hovoriť, že ťa poznajú. Mnoho ľudí súdi veľmi ľahko aj napriek tomu, že človeka nepoznajú. Nepoznajú, aký je vo vnútri, súdia ho len podľa vonkajška a to môže byť tak úplne nepravdivé!

Mulan je krásny animák, ktorý dám dáva veľa myšlienok na zamyslenie. Jednou z nich je aj to, kým skutočne vo vnútri sme.

Mulan - Skutočnosť (38 stiahnutí)

 

Často sa budeš musieť rozhodovať. Život je už taký. Často budeš stáť pred ťažkými cestami. Neboj sa ich, lebo nie vždy je ľahká cesta tá správna. 

 

Pocahontas nám rozpráva aj o správnosti našich ciest a rozhodnutí.

Pocahontas - Cesta (48 stiahnutí)

 

Často ti bude ťažko. Tvoji blízki nebudú pri tebe a budeš sa cítiť úplne sám a stratený. Ale ty nikdy nie si skutočne sám! Pamätaj, stále je toľko ľudí, ktorým na tebe záleží.

Simba o samote / nii2.org

Simba - Samota (41 stiahnutí)

 

Život nemôžeš brať tak vážne. Často je úplne bláznivý až šialený a málo čo sa v ňom zdá normálne. Čo je vlastne normálne a normálnosť?

Alica - Šialenstvo (43 stiahnutí)

 

 

Pamätaj, že život vôbec nie je fér. Často sa stáva, že ľudia nemajú to, čo by si zaslúžili. Ty sa ale nikdy nevzdáš a budeš sa posúvať vpred aj napriek mnohým ťažkostiam a akokoľvek náročné to bude.

Scar o férovosti života

Scar - Férovosť (31 stiahnutí)

 

 

A ak to už ďalej nepôjde, skús vyskúšať niečo nové. Objavuj, spoznávaj a uč sa. Spoznávanie nových vecí je jednou z najlepších činností, ktorej môžeš venovať svoj čas.

 

Rapunzel o nových veciach

Rapunzel - Objavovanie (45 stiahnutí)

 

Akékoľvek veľké máš očakávania, pamätaj, že nič sa nedeje len tak. Všetko si vyžaduje istý čas. 

 

Popoluška - Čas (34 stiahnutí)

 

 

 

 

Tento článok nie je nikdy tak úplne uzavretý, kedže tu budú pribúdať stále nové a nové grafiky, takže ho môžete priebežne kontrolovať.

 

Jedna myšlienka v “Poriadna dávka disney motivácie v krásnych grafikách na stiahnutie”

Pridaj komentár

Scroll Up