Netušíš čo pozerať?

📖Na prečítanie potrebuješ asi tak 2min.

Netuším aké anime pozerať!- počúvaš alebo si to hovoríš? Či už to alebo to dám ti zoznam anime čo by si si (alebo dotyčný) mohol pozrieť. Začíname!

1.Romantické (shoujo) anime

*Kaichow wa maid-sama! – Hodnotené ako jedno z najlepších shoujo anime. Má úžasný úspech a nechýba tomu ani úchylnosť a humor.

*Baka to test to Shoukanyuu Ni!-Áno asi ste o tom ešte nepočuli ale aj toto patrí medzi shoujo. Je to podobné ako Kaichow wa maid-sama!, ale tu je tá úchylnosť trochu silnejšia. Silne odporúčam.

*Asobi Asobase- Hmmm… ako by som to povedala… Tak trošičku podivné ale zaradila by som to do priemeru. Je to ťažšie nájsť ale keđ sa posnažíte bude to fajn.

*YURI!!! On Ice – Opísala by som to ako nádherné anime. Najmä yaoistky si prídu na svoje 😉 (Vlaste ani neviem či je to shoujo keďže je to o krasokorčuliarstve). A samozrejme tomu nechýba humor.

2. Ok, myslím že je čas na shonen (opak shouja)

*(Samozrejme) Naruto- Bojové anime vhodné na to keď chcete stratiť 15 rokov života. Humor tomu rozhodne nechýba.

*Death Note- stavím sa že ste o tom už počuli. Zápisník smrti. Je to psychologické anime ale to ešte neviete čo bude na zozname ďalšie. Závislácke a výborné anime.

*Nikki Mirai (ja som to hovorila) – zase známe anime. Narozdiel od Death Notu je toto úplne psycho. Hra o prežitie a príťažlivé dievčatá. Povedala by som že ok.

*Durarara! – Neviem prečo to tu dávam aj keď som sa pri tom náramne nudila. Horšie ako Mirai Nikki. Niekoho to môže baviť.

No a to boli moje nápady a tipy. Dúfam že si dáte povedať a pozriete si aspoň jedno z nich. (Ehm ehm… Baka to test!) Takže ďakujem za prečítanie!

Odporúčiť0 odporúčaníPublikované v Blog

Pridaj komentár

Scroll Up