Nii-art

Kto sme?

Ako asi dobre viete sme portál zaoberajúci sa animovaným svetom a najmä Japonskou a ázijskou kultúrou. Cieľom portálu je popularizovať animáciu akéhokoľvek druhu a v neposlednom rade informovať o aktuálnom dianí na svetovej aj lokálnej animátorskej scéne. V roku 2018 máme 50 000 aktívnych mesačných používateľov, prvé miesto pri vyhľadávaní viacerých hesiel spojených s animáciou cez sieť Google a ambíciu stále sa zlepšovať.

Príbeh projektu?

Úplne začiatky projektu sa datujú niekedy do roku 2010. Od začiatku bolo ale duchovné posolstvo identické a to priniesť obsah od srdca, kvalitný a užitočný. Kedže animácia bola pre mňa už od dávnych dôb miestom, kde možno hľadať nezabudnuteľné zážitky a skúsenosti tak reálne, ako často nemá mladý človek v skutočnom živote možnosť zažiť, snažil som sa toto vzrušenie a hlbokú úctu k daným dielam preniesť na web, a teda k ostaným.

Čo vyznávame?

Vyznávame jednoduchosť, minimalizmus a čistotu v dizajne. Našich znakom a symbolom je NI v japonskej katakane ,,“, čo zmamená číslo dva. Našimi farbami sú hlavne čierna a biela, miestami fialová,tyrkysová a šedá. Náš vizuálny prejav dopĺňa font OpenSans a Adobe Century Gothic. Snažíme sa používať stále len tie najmodernejšie postupy a technológie, čo zahŕňa sledovanie súčasných trendov v dizajne aj technológiach. Vždy je cieľom čo najprívetivejšia služba či forma pre používateľa. Bezpečnosť na stránke je prvoradá, naša komunikácia je šifrovaná a zabezpečená.

ZNova poslať SMS(00:30)
Scroll Up