Papilllon 5

Papilllon 5
📖Na prečítanie potrebuješ asi tak 7min.

Keď som ráno vstala cítila som sa úžasne. A dobre som vedela prečo. Konečne som začala chodiť s Nagim. Keď ma včera pobozkal bol vášnivý a náhle potom nasledovala tá jeho zmena osobnosti. Začal sa neskutočne červenať a veľa ráz sa mi ospravedlňoval. Trvalo celkom dlho mu vysvetliť, že s tým nemám problém a mám ho rada už pomerne dlho. Potom ako som mu to povedala sa zase začal neskutočne červenať a ja som mu nemohla odolať. Tak som ho pobozkala znovu. A z toho vzišlo, že sme sa na streche bozkávali tak dlho, až som zmeškala hodinu (a teraz ako učiteľke vysvetliť, že prečo meškám). Bola som taká plná energie, že aj moju mamku to prekvapilo.

Keď som vyšla pred som, už tam čakal Nagi. Pozrela som sa na neho lepšie a uvidela som ako sa červená. Prišla som k nemu zobrala som ho za ruku a išli pozdĺž našej ulice.

,,Nevadí ti , že sa držíme za ruky? Vieš som taký školský loser. Touto cestou chodí veľa ľudí z našej školy.” Spýtal sa ma tak neisto až som ho mala chuť zase pobozkať (zistila som, že keď sa bozkávame tak to musí vyzerať neskutočne smiešne. Ja mám asi 160 cm a on 180 cm). A tak som urobila presne to na čo som mala chuť. Chytila som ho za kravatu a potiahla ho k sebe.

,,Hlupáčik. Ak by som sa za teba hanbila, nešla by som s tebou ruka v ruka dolu po tejto ulici a nebozkávala ťa. Alebo to nebodaj vadí tebe?” Snažila som sa to spýtať provokatívne. No ten zmrd urobil niečo čo som nikdy nečakal. Šibalsky sa na mňa usmial a pobozkal ma. Bozkáva sa tak dobre, že vždy chcem viac. Nohy mám ako puding a idem skolabovať.

,,Kde sa taký školský loser naučil tak dobre bozkávať?”

,,Asi má na to prirodzené vlohy.”

Keď sme prišli pred školu (stále ruka v ruka) hneď si nás všetci všimli. A hlavne Yosuke. Díval sa na nás akoby sme mali štyri ruky a nohy. A ostatný o nič menej prekvapene. Tak vám treba vy darebáci, mám toho najúžasnejšieho chalana zo školy, pomyslela som si. 

,,Čo sa stalo Terano nevie zájsť sám do školy tak si ho sem musela priviesť za ručičku?”

,,Nie. Ak to ešte páry sa držia za ruky, smejú sa spolu a majú sa radi. A všetky tie ostatné veci.”

Zrazu som si uvedomila, že Nagi ma za ruku drží veľmi pevne. Keď som sa naňho pozrela, zistila som, že sa hnevá. Môj Nagi žiarli na takého debila ako je Yosuke. To je tak rozkošné.

,,Drž sa od Chizu čo najďalej lebo to pre teba skončí zle.”

,,Čo umučíš ma matematickými príkladmi? Alebo zbiješ slovníkom?  Nerob do zo mňa srandu.”

,,Nie. Nepoviem ti to teraz lebo by si sa na to mohol psychicky pripraviť. Uvidíš, nepokúšaj hada bosou nohou.”

Ah môj princ na bielom koni sa ma práve zastal. To je tak rozkošné. Mám ho chuť celého vybozkávať. Tak som ho zase potiahla za kravatu a pobozkala. A to prekvapilo Yosukeho najviac. Tak to máš ty bastard, takto veľmi milujem svoju lásku. Spolu sme odišli do triedy. Nagi bol taký úžasný, že vybavil aby sme sedeli spolu. Neviem ako sa mu to podarilo, ale začínam ho milovať čím ďalej tým viac. Celý deň sme boli spolu, ale aj tak mi niečo chýbalo. Tie jeho mätové bozky mi proste neskutočne chýbali.

Konečne nastal čas obedu. Išla som si kúpiť bagetu a vodu a hneď som bežala na strechu. Už som chcela otvoriť dvere, ale niekoho som začula. Boli to asi tri alebo štyri hlasy. Jeden patril Nagimu a zvyšné som nespoznávala. Boli to asi nejaký chalani z vyšších ročníkov.

,,Nagi mal by si nám dať tie prachy čo máš vo vrecku ak nechceš dostať výprask.”

,,Nie tie peniaze vám dať nemôžem. Sú na darček pre niekoho, koho mám rád.”

,,Myslíš tú babu čo ste ráno spolu išli do školy? Je celkom pekná. Čo by si robil keby sa stalo niečo jej?”

V tej chvíli ma to nahnevalo a už som chcela otvoriť dvere ale zrazu som začula úder. Bože oni Nagimu ublížia, pomyslela som si. No potom som začula Nagiho hlas:

,,Ak sa k nej priblížiš viac ako na dva metre zabijem ťa. Budem ťa mučiť tak dlho až kým nebudeš prosiť o odpustenie. Potom ťa aj tak zabijem. A teraz už padajte nieže vás tu uvidí Chizu.”

Keď som to počula rýchlo som sa skryla za skriňu čo tam bola. Nevidela som nikoho iba som počula dupot a slová.

,,Padajme ten chalan sa zbláznil.”

Keď som prišla na strechu Nagi na opieral o zábradlie a pohmkával si melódiu. Bola rytmická, ale akoby trochu smutná. No páčila sa mi.

,,Ahoj.” Povedala som potichu. Akoby som sa bála, že aj ja jednu schytám.

,,Ahoj. Prepáč ak si niečo z toho rozhovoru zachytila. Ja som nechcel aby to takto dopadlo, ale keď sa začali vyhrážať, že ublížia tebe dosť ma to naštvalo.”

,,Neboj sa. Si rozkošný keď sa hneváš. Bol si rozkošný aj keď si sa ma zastával pred Yosukom. Myslím, že ťa začínam milovať stále viac a viac.”

Na tieto slová Nagi zareagoval dosť nečakane. Prišiel ku mne objal ma a následne pobozkal.

,,Ani si nevieš predstaviť aký som bol nervózny, keď si ma  na chodbe pobozkala. Ledva som sa udržal na nohách.”

,,Takže aj neporaziteľný chalan má slabinu. Chcem ich počuť viac. Nie, chcem o tebe počuť všetko.”

,,Dobre. Mám rád mačky a andulky. Doma mám jednu mačku. Keďže sme jej nevedeli vymyslieť meno proste ju volám Neko-chan. Nemám rád tepelne upravovanú zeleninu. Chutí mi iba varená mrkva. Mám staršieho brata. Mám ho veľmi rád veľmi rád, lebo keď som bol malý zo všetkým mi pomáhal. Keď som bol malý nemal som rád lienky. Bál som sa tých čiernych bodiek čo mali na chrbte. Mal som rád pavúky. Vždy ma fascinovali tie ich nohy. Ako môžeš ovládať osem nôh naraz?”

Pri poslednej vete som sa zasmiala. Tá otázka ma dostala. No teraz je rad na mne. A tak som spustila.

,,Ja som jedináčik. Môj otec zomrel keď som mala sedem pri autonehode. Mám rada nadýchané koláčiky a kvety. Nikdy som neodolala kvetovaným veciam. Či už to boli šaty, perá, gumy, tričká, poháre, proste čokoľvek. Nemám rada keď mi niekto preusporadúva veci v izbe. Nemám rada veľké psy. Malé sú v pohode, ale veľkých sa bojím. Nechutia mi ryby, ale zbožňujem špagety. Ako svoju sestru beriem svoju malú sesternicu. Moja obľúbená kapela je Prix, ale hneď po nej rada počúvam rock. Moja druhá najväčšia láska je Prix.”

,,A kto je prvá?” Spýtal sa Nagi trochu prihlúplo. Niekedy neviem, či niektoré veci myslí vážne, alebo si zo mňa uťahuje.

,,Hmm, tak to ešte neviem, ale mám pocit, že tam preradím Prixa.” Keď som sa pozrela na Nagiho, hneď som tie slová oľutovala. Tváril sa akoby mu niekto zjedol puding, na ktorý sa celý deň tešil.

,,Bože ty si hlupáčik. Samozrejme, že si tam ty kto iný?”

Hodila som sa mu okolo krku a vybozkávala. Keď som sa odtiahla ušrnul sa na mňa.

,,Naivka.”

,,Počkať. Ty si ma tu vydieral psím pohľadom, ale popri tom si si zo mňa uťahoval. Som pobúrená.”

Povedala som to skoro vážne. Až na ten záchvat smiechu čo prišiel hneď ako som dopovedala.

,,Odpustím ti ak mi dáš jednu nezabudnuteľnú pusu.”

A presne to spravil. Pritlačil ma k stene priložil jeho pery k mojim a už som mala nohy zase z pudingu.

,,Tak na tento teda nezabudnem…”

Odporúčané7 odporúčaníPublikované v Blog

2 myšlienky v “Papilllon 5”

Pridaj komentár

ZNova poslať SMS(00:30)
Scroll Up