Všetkým fanúšikom animácie, krásny rok 2017!

Všetkým fanúšikom animácie, krásny rok 2017!
📖Na prečítanie potrebuješ asi tak 1 minút.

Všetkým Vám prajem šťastný nový rok 2017! Užite si ho naplno a hoci nás čaká aj veľa ťažkostí a náročných chvíľ, nech to stojí za to!

Rok 2016 bol pre náš web zatiaľ najviac kľúčový a turbulentný. Zaviedli sme veľa noviniek a inovácií. Pribudlo veľa nového obsahu, viditeľne sme sa zlepšili po technickej stránke a taktiež náš web navštívili zatiaľ najviac ľudí!

71 344 ľudí

navštívilo web v roku 2016

 

1 728 770x

ste zobrazili niektorú zo stránok nášho webu

 

A čo ďalej?

V roku 2016 pribudlo masívne veľa nového obsahu, kedže stránka začala iba s Narutom v českom dabingu a vôbec som ďalej neplánoval pridávať hociaké ďalšie anime, no veľký záujem Vás fanúšikov to zmenil a teda ste to konieckoncov vy, kto udáva smer akým sa stránka bude uberať. Spolu s novým rokom 2017 avšak prichádza kľúčová zmena! Kedže doteraz bol web produktom iba jedného jediného človeka, teda mňa Peina, nastane vážne veľká zmena. K nášmu tímu pribudnú nový ľudia, ako autori tak admini. Verím, že to bude mať za následok viac dobrého obsahu a že sa tým stane stránka pre Vás ešte viac zaujímavou!

Ďalšou zmenou je, že sa budeme snažiť o väčšiu interakciu a komunitu. Pripravujem veľa noviniek po technickej stránke ako Fórum alebo dokonca e-shop so super vecmi! Je sa na čo ťešiť!

 

Ešte raz vďaka všetkým za priazeň a podporu!

pein

Jedna myšlienka v “Všetkým fanúšikom animácie, krásny rok 2017!”

Pridaj komentár

Scroll Up